نمونه موردی کتابخانه

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین در اتریش همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل کتابخانه

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه وین

کد محصول: A75

ساختمان چند ضلعی کتابخانه و مرکز آموزش دانشگاه اقتصاد وین در قلب این دانشگاه توسط گروه معماری زاها حدید طراحی و اجرا گردیده است. این ساختمان که در اختصار به ( LLC ) معرفی میشود (Library and Learning Centre) از حجمهای متفاوت و با اندک انحرافی به طرفین طراحی شده است. خطوط حجمهای تشکیل دهنده این ساختمان در داخل پروژه نیز دنبال شده و ماهیت فضاهای داخلی را شکل میدهند. این خطوط در مسیر های حرکتی و دسترسی های عمودی و راه پله و دیگر بخش ها نیز اثر گذار میباشد.

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه وین 

گروه معماری زاها حدید بیان میدارد : در حالی که لبه ها در داخل پروژه با توجه به ماهیت آموزشی بنا به نرمی و فرمی سیال طراحی و اجرا شده است ، لبه های بیرونی ساختمان به شکلی تیز و جدی برش خورده تا علاه بر القای اقتدار و عظمت بنا با لبه های سایت همخوانی و همگرایی داشته باشد.

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه وین 

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین در اتریش همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 55
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین در اتریش همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین در اتریش همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین در اتریش همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین در اتریش همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه وین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.