نمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی سینما

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سینمایی شهر آفتاب شیراز همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی شهر آفتاب شیراز

کد محصول: A70

در این پروژه به تحلیل و بررسی مرکز فرهنگی سینمایی شهر آفتاب شیراز می پردازیم.

در سال های اخیر سالن های بزرگ سینما جای خود را به مجموعه هایی از چند سالن کوچک داده اند. در بسیاری از مواردکاربری عمومی دیگری از قبیل مراکز تفریحی و تجاری درکنار این مجموعه ها ساخته می شود. این فرصتی مناسب است که سینما ها به عنوان فضای فرهنگی بتوانند نقش بستری مناسب برای تعاملات شهروندان دراین مجموعه ها بازی کنند.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی شهر آفتاب شیراز

از این رو یکی ازاهداف اساسی درطراحی مجموعه هنرشهرآفتاب خلق نقطه عطفی چند منظوره به عنوان کانون تعاملات اجتماعی و رویداد های هنری و فرهنگی بوده است. به تعبیری به دنبال پاتوق فرهنگی بوده ایم که بتواند ارتباط بین تمامی اقشار جامعه (کودکان، سالخوردگان ومعلولین و…) را سهولت بخشد و باعث گفتمان بیشتر شهروندان گردد که ماحصل آن رشد و ارتقای سطح فرهنگی خواهد بود.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی شهر آفتاب شیراز

عنصر اتصال دهنده ی سالن ها یک لابی (پلتفرم فرهنگی) است که به عنوان نقطه کانونی مجموعه ، توانایی ایفای نقش های گوناگونی از جمله برگزاری کنسرت ، رویداد های هنری و فرهنگی همچون مراسم فرش قرمز ، پخش زنده برنامه های هنری و ورزشی , جشن های مذهبی و ملی , برنامه های مخصوص کودکان و معلولین، تئاتر، موسیقی، کنسرت ، افتتاحیه مراسم و.. را دارد. چند عملکردی بودن این فضای بزرگ با افزودن دو عنصر پل و نشیمن جمعی تقویت گردیده است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سینمایی شهر آفتاب شیراز همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 50
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سینمایی شهر آفتاب شیراز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سینمایی شهر آفتاب شیراز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سینمایی شهر آفتاب شیراز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سینمایی شهر آفتاب شیراز همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی شهر آفتاب شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.