نمونه موردی فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا در ترکیه همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا

کد محصول: A69

در این پروژه ،با ما همراه باشید تا نگاهی به مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه با ایده نماسازی آن داشته باشیم . از خصوصیات این پروژه ،تعامل فرم کلی مکعب  با سایت پروژه می باشد . پانچ های ایجاد شده بر روی نما برگرفته از خط بریل می باشد،که اگر قصد خواندن نما را داشته باشید،بر روی آن نوشته شده است :  ارتباطات برای همه  .از این ایده  ارتباط نابینایان با جهان که از طریق خطوط بریل می باشد، در طراحی این مدیا سنتر استفاده شده است و به گفته معمار پروژه ، می تواند ایده مناسبی برای طرح باشد .

نکته قابل توجه در طرح خلل و فرج پانچ شده بر روی سطوح نما بوده، که سبب ورود نور خورشید به داخل و شکل گیری بازی نور و سایه در فضا می گردد. به همین ترتیب این خلل و فرج بر روی سقف هم ایجاد شده و به داخل فضاها کشیده شده است.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا 

کلیت فرم یک مکعب ساده بوده که ترکیبی از چندین مکعب متداخل در یکدیگر با استفاده از ساختاری مدولار می باشد . هر دو طبقه تشکیل دهنده یک مکعب می باشند و در واقع به جهت ساختار مدولار ، استخوان بندی و روابط عملکردی در پلان دارای انعطاف پذیری بالایی است . این ساختمان قابلیت درک از زوایا و فواصل مختلف را دارا می باشد.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا 

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا در ترکیه همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 28
  • حجم فایل: 2 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا در ترکیه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا در ترکیه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا در ترکیه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا در ترکیه همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی آنکارا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.