نمونه موردی هتل

پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل هتل خارجی

پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس

کد محصول: A88

هتل مدرن تایمز که توسط تمرین معماری Itten+Brechbühl طراحی شده و توسط پیمانکار اصلی HRS ساخته شده است، از موقعیت مکانی عالی در میان تپه های بالای شهر Vevey برخوردار است. برای دسترسی آسان با ماشین، در مجاورت بزرگراه قرار دارد، تنها یک پرتاب سنگ از موزه جدید چارلی چاپلین با کوه‌ها، قلب خود Vevey، و سایت معروف میراث جهانی یونسکو با تاکستان‌های Lavaux در نزدیکی آن قرار دارد. به لطف موقعیت بسیار قابل مشاهده اش، به نظر می رسد ساختمان ها با آغوش باز از بازدیدکنندگان خود درست پس از خروج از جاده اصلی استقبال می کنند. هتل مدرن تایمز به دروازه جدیدی به منطقه تبدیل شده است و نمادی از حضور چارلی چاپلین در Vevey است.

پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس

این هتل بین جاده های اصلی شمال و محله مسکونی آرام شهر به سمت جنوب قرار دارد که هنوز در حال توسعه است. از نظر موقعیت خود، که به موازات دامنه تپه قرار دارد، خود ساختمان هم کل منطقه قابل ساخت سایت را مشخص می کند و هم به محافظت از آن کمک می کند.

این ساختمان کاملاً در توپوگرافی شیب دار طبیعی سایت با بهره گیری کامل از نقش برجسته آن تعبیه شده است و توسط یک باغ محوطه سازی شده بزرگ احاطه شده است. در قلب این پارک، می توان در میان رنگ های مدیترانه قدم زد و با حوض کوچکی در مجاورت تراس اصلی در قسمت جنوبی هتل روبرو شد. این تراس که توسط یک سایبان محافظت می شود، مناظر عالی به دامنه کوه “Rochers de Naye” ارائه می دهد.

پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 43
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر،پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل هتل تایمز سوئیس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.