نمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی

پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان

کد محصول: A80

شهرک اکباتان از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرکهای خاورمیانه می‌باشد که در غرب تهران منطقه (۵) قرار گرفته‌است. این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران-کرج، از غرب به صنایع هواپیما سازی و از جنوب به جاده مخصوص تهران-کرج محدود میباشد.

طرح ساخت این شهرک در ابتدا بسیار وسیع بود، و بطور نمونه شامل ساخت دریاچهٔ مصنوعی و بزرگ ترین مجموعه فرهنگی ایران و غیره می‌شده‌است.

پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان

بعد از انقلاب تغییراتی در مجموعه‌های رفاهی اقتصادی آن انجام گرفت و و یا متوقف شد . اما در حال حاضر و پس از سی سال طرح‌های آن بصورت مجموعه‌های رفاهی ، فرهنگی و اقتصادی به سرعت در دستور کار ساخت قرار گرفته‌است.

طراحی مجموعه شهرک بر عهدهٔ جردن گروزن و ساخت آن برعهدهٔ شرکت آمریکایی استارت Starrett بود.

عملیات ساختمانی شهرک اکباتان توسط شرکت عمران و نوسازی تهران در سال 1353 آغاز و اولین بلوک های فاز یک (A1وc2) در سال 1356 افتتاح و بقییه بلوک های شهرک بعد از انقلاب اسلامی بتدریج واگذار شده اند.

پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 134
  • حجم فایل: 10 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی اکباتان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.