نمونه موردی دانشگاه

پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنر

پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنر لس آنجلس

کد محصول: A57

دانشکده هنرهای بصری و نمایشی  در لس آنجلس آمریکا، مجموعه ای با گنجایش 1800 دانشجو، متشکل از چهار دانشکده هنری برای رشته های رقص، موسیقی، هنرهای نمایشی و هنرهای بصری می باشد.

علاوه بر چهار ساختمان مستقل که به محل برگزاری کلاس های هر یک از چهار گرایش اصلی اختصاص یافته اند، سه ساختمان دیگر نیز فضاهایی نظیر کافه تریا، کتابخانه و آمفی تئاتری به گنجایش هزار نفر را در خود جای داده اند.

شکل سایت مجموعه مستطیل بوده و زمین آن دارای توپوگرافی نسبتا زیادی است، به نحوی که علاوه بر اختلاف سطوح در داخل سایت، ورودی این مجموعه نیز به کمک ردیفی از پله هایی عریض تعریف و از سطح خیابان جدا می شود.

پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنر لس آنجلس

چنانچه در مقاطع مشاهده می شود به طور کلی سایت در دو تراز اصلی طراحی شده است که ساختمان کافه تریا در مفصل میان این دو تراز قرار گرفته و از بام آن به عنوان حیاطی برای تراز بالاتر استفاده می شود. مکعب های مایل و تندیس گونه، کف حیاط و سقف تریا را شکافته و نور را به داخل تریا منتقل می کنند.

پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنر لس آنجلس

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 34
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشگاه هنر لس آنجلس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.