نمونه موردی مجتمع تجاری

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج همراه با نقشه اتوکدی

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج

کد محصول: A52

مرکز خرید مهستان با مشارکت سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران و شرکت مها بنای شهر در شمال شهر کرج و در نزدیکی پارک نبوت کرج و همچنین مناطقی از کرج همچون عظیمیه, جهانشهر ,رجایی شهر و حسن آباد ساخته شده است.

دسترسی به مرکز خرید مهستان از طریق بلوارهای ملاصدرا، نبوت، موذن، جمهوری، ماهان، مطهری، استقلال و شورا و نیز تقاطع غیر هم سطح چهارراه طالقانی و آزادگان، سه راه رجایی شهر و چمران به مرکز شهر، ایستگاه مترو و آزاد راه تهران – کرج می باشد.

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج

ساخت این مرکز خرید در سال ۱۳۸۱ و در زمینی به مساحت ۶۷۰۰ متر مربع آغاز شد . در حال حاضر این مرکز خرید شامل ۱۱۰۰۰ متر مربع فضای تجاری مفید و ۱۶۰۰۰ متر مربع فضای عمومی و راهروها می باشد.در ساخت این مرکز خرید از معماری ایرانی در دور‌ه‌های مختلف همانند دوران صفویه و دیلمیان و.. و تلفیقی از معماری اسلامی و غربی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج

برای طراحی این مرکز از معماری معاصر و کهن به صورت یکجا ایده گرفته شده است. به طوری که در مرکز خرید مهستان میتوان معماری بازارهای کهن ایرانی را نیز مشاهده کرد. در ساخت این مرکز خرید از معماری مراکز خرید معروف دنیا و اکثر کشور های توسعه یافته و حاشیه ی خلیج فارس نیز استفاده شده ,در نتیجه ما هم اکنون شاهد یک مرکز خرید بزرگ با معماری زیبا هستیم.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج همراه با نقشه اتوکدی
  • فرمت فایل:power point +dwg
  • تعداد صفحات: 29
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج همراه با نقشه اتوکدی، پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج همراه با نقشه اتوکدی، پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج همراه با نقشه اتوکدی، پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج همراه با نقشه اتوکدی

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری مهستان کرج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.