نمونه موردی موزه

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل موزه خارجی

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم

کد محصول: A94

این بنا در اسپانیا به صورتی وسیع و گسترده مورد تحسین منتقدان معماری قرار گرفته و به عنوان سازه ای منحصر بفرد که اوج خلاقیت معماری در ان به کار رفته ، شناخته شده است.
ماجرای موزه ی گوگنهایم بیلبائو یک قصه ی سه وجهی است :
یک : حکایت شهری کم اهمیت و متروک در مرکز استانی نسبتا جدا افتاده که اقتصادی بحران زده ، و امکانات شهری ضعیف و فاقد جاذبه های جهان گرد ی ، تا چند سال پیش آن را از شمار یکصد شهر دیدنی اروپا خرج ساخته بود.
دو : یک داستان تکراری از استراتژی فرهنگی آمریکایی است که معمولا به مدد قدرت اقتصادی خود پروژه های عظیم فرهنگی هنری در سراسر اروپا را تحت هدایت خود در می آورد.

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم

سه : سودای یک طرح آوانگارد(مدرن .طلایه دار ) که به سرعت الگوی معماری آینه و تندیسی برای هزاره ی جدید لقب بگیرد.
“نکته “ معمار فرانک لوید رایت گوگنهایم نیویورک را در سال 1959 الگوی معماری موزه های قرن بیستم معرفی کرد . به همین ترتیب فرانک گری مصمم بود موزه ی گوگنهایم بیلبائو را با نگاه قرن بیست و یکم طراحی کند.

ساخت موزه ی گوگنهایم فرصتی بود استثنایی برای چهره ی اصلی جریان معماری پیشرو ، موسوم به مکتب لس آنجلس که تجربه ی ساختار شکنی خود در موزه ی نسبتا کوچک ویترا در آلمان را این بار به شکل فراگیرتری تحقق بخشد.
آنچه که در ظاهر به وضوح مشهود است ، علائق شخصی و خصوصیات معماری فرانک گهری است :
خطوط منحنی ، حجم های مستقل ، مواد و مصالح خاص و بالاخره ترکیبی تندیس گونه در تمامیت شکلی بنا به طوری که هیبت خاصی – مثلا یک گل یا یک قایق بزرگ – را تداعی کند. اما در ورای همه ی تنوع آفرینی های شکلی و پراکنده سازی های حجمی ، نوعی اندیشه فرا نظمی فراغ از ارزش های قراردادی زیبایی شناسی مشهود است.

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم

فیلیپ جانسون ، بنیان گذار مکتب لس آنجلس ، موزه گوگنهایم را سرآمد همه ی آثار مهم معماری قرن می شناسد .
ریچارد مایر ، بنای موزه را تحسین کرده و می افزاید : کار فرانک گهری ، بار دیگر معماری را بحث عمومی جامعه کرد ، و مردم با یدن این بناخواهند گفت : که این صرفا یک ساختمان نیست ، بلکه معماری است.

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 50
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.