نمونه موردی موزه

پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل موزه داخلی

پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران

کد محصول: A95

تماشاگه زمان نخستين موزه ساعت در ايران ، از موزه هاي وابسته به اداره کل موزه هاي بنياد مستضعفان است که در خرداد ماه 1378 افتتاح گرديد. اين مجموعه فرهنگي با به نمايش گذاردن ابزارهاي زمانسنجي روايتگر تاريخ علم زمانسنجي است که قدمتي چهار هزار ساله دارد .

تماشاگه زمان مکاني است که بخشي از تلاشهاي بشري در زمينه ساخت انواع ابزارهاي سنجش زمان را به نمايش گذارده است. در بخش فضاي باز اين موزه ، ماکت انواع ساعتهاي ابتدايي نظير ساعتهاي آفتابي، آبي، شني، سوختي و آبي مکانيکي به چشم مي خورد که بازديدکنندگان مي توانند از نزديک با شکل و نحوه کارکرد ساعتهاي بسيار قديمي آشنا شوند. در داخل ساختمان موزه که از دو طبقه تشکيل شده، سير تکامل انواع ساعتهاي مکانيکي متعلق به قرن هفدهم تا بيستم ميلادي در معرض نمايش قرار گرفته است، ساعتهايي نظيرساعت شاهيني، آونگي، روميزي، ديواري و ايستاده که هر يک از آنها تلفيقي از هنر و صنعت ساعت سازي را به تصوير مي کشد. گويي هنرهاي مختلفي همچون مجسمه سازي، ميناکاري، معرق و … در چرخ دنده هاي زمان تجلي يافته اند.

پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران

در طبقه دوم موزه ساعتهاي جيبي معمولي و ساعتهاي جيبي سفارشي متعلق به شخصيتهاي برجسته تاريخي و سياسي، ساعتهاي ويژه اي چون ساعت کارت زني، شيفت نگهباني، ساعت کشتي و همچنين ساعتهاي مچي در انواع مختلف دستبندي و دو زمانه به چشم مي خورد. در بخش تقويمها نيز با تقويمهاي مختلف ايراني، معرفي شخصيتهاي برجسته در امر تقويم نويسي، ماکت قديمي ترين سند تاريخدار ايراني (کتيبه بيستون) رو به رو مي شويم که از بخشهاي جالب اين موزه محسوب مي شود و علاقه مندان خاص خود را دارد.

پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 50
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل موزه زمان تهران

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.