نمونه موردی مجموعه ورزشی

پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل مجموعه ورزشی

پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین

کد محصول: A97

طراحی چیدمان عملکردی عمدتاً مبتنی بر سازماندهی منطقی رویدادها و شکل‌دهی فضای محیطی در حین و پس از رویدادها برای ارائه فضاهای فعالیت متنوع به ورزشکاران و شهروندان است، دو ورودی اصلی ارائه شده در ضلع شمالی و جنوبی پایگاه، سه مکان اصلی، به عنوان مثال، سالن ورزشی اسکیت سرعت، سالن هاکی روی یخ و سالن کرلینگ که در نزدیکی ورودی قرار گرفته اند تا سازماندهی رویداد و تخلیه افراد را تسهیل کنند، آپارتمان ورزشکاران و مرکز رسانه و غیره که خدماتی را برای رویدادهای ورزشی در کناری دورتر از جاده شهر، سه مکان و مرکز متوسط ​​که طرحی حلقه‌ای شکل، مانند نیلوفر برفی در شکوفه نشان می‌دهد.

پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین

ما طراحی را از ویژگی‌های مشخصه‌ای مانند کوه‌های پوشیده از برف و گوبی منحصر به فرد در سین‌کیانگ، با سقف‌های سفید خالص برای ترسیم طرح یک کلاهک برفی طبیعی، خطوط افقی که از طریق پردازش لایه‌ای برای شبیه‌سازی سازندهای سنگی منحصربه‌فرد گوبی الهام می‌گیرند، می‌گیریم. کریستال دانه‌های برف شبیه‌سازی شده روی شیشه برای بازتاب ویژگی‌های جغرافیایی سین‌کیانگ. کل مجموعه ساختمان مانند غرق شدن در سفیدی برف است، با تصویر نما مناسب، ظریف و مدبرانه، هماهنگی خوبی با محیط، تحقق مفهوم هنری « شهر برفی برای بازی های ملی در پای کوه تیانشان ».

پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین

سطوح یخی در تمام سالن های درگیر در پروژه باید الزامات آخرین قوانین مسابقه 2010 ISU را برآورده کند، با مسیرهای استاندارد با محیط 400 متر در سالن اسکیت سرعت، محل برگزاری 70 متر * 40 متر مورد استفاده در سالن هاکی روی یخ، می تواند برای مسابقاتی مانند هاکی روی یخ، اسکیت روی یخ در مسیر کوتاه و اسکیت بازی، یک زمین تمرین 50 متر در 26 متر که در همان طبقه ترتیب داده شده است تا سطح یخ را قبل از مسابقه برای ورزشکاران گرم کند. اندازه محل برگزاری سالن کرلینگ باید بر اساس اندازه سالن هاکی روی یخ باشد تا نیازهای انواع ورزش های یخ را برآورده کند.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point 
  • تعداد صفحات: 36
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل مرکز ورزشهای زمستانی چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.