نمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران

کد محصول: h28

از جمله بیمارستان های مهم کشور می توان به بیمارستان میلاد تهران اشاره کرد که به لحاظ معماری زیبا و در طراحی آن اصول استانداردهای طراحی معماری بیمارستان ها رعایت شده است.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران  پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران

بیمارستان فوق تخصصی میلاد که در شهر تهران و در مجاورت برج میلاد قرار دارد، با گنجایش ۱۰۰۰ تخت، من جمله بزرگترین بیمارستان‌های ایران به شمار می‌رود. ساخت این بیمارستان که متعلق به سازمان تامین اجتماعی است، به سال ۱۳۸۰ خورشیدی باز می‌گردد. بیمارستان تخصصی میلاد با برخورداری از بخش‌ها و فضاهای مربوطه‌ای نظیر ICU ICU جراحی، ICU جراحی مغز و اعصاب، CCU داخلی، NICU نوزادان، NICU، زنان و زایمان، ICU-OH، ژنیکولوژی، PCCU، جراحی زنان، PICU، جراحی مردان، جراحی گوش، حلق و بینی و بسیاری موارد دیگر، یکی از مجهزترین بیمارستان‌های کشور نیز هست.بیمارستان میلاد که متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است در مجاورت اتوبان همت، اتوبان حکیم و برج میلاد در تهران واقع شده‌است. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هزار تختخوابی میلاد به منظور تأمین بخشی از نیازهای درمانی ایران و بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی، در تیر ماه ۸۰ افتتاح گردید.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران

 بیمارستان میلاد به سازمان تامین اجتماعی تعلق دارد و در تهران در نزدیکی برج میلاد بنا شده است و کلیه امور درمانی بیماران بیمه شده سازمان تامین اجتماعی در این بیمارستان به صورت رایگان انجام می شود. بیمارستان میلاد بیمارستانی تخصصی و فوق تخصصی  و یک بیمارستان بزرگ هزار تخت خوابی می باشد و دارای بخش های مختلف و متعدد تخصصی و با پزشکان بسیاری می باشد. در این بخش پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان میلاد ارائه شده است و توضیحات کاملی را در مورد این بیمارستان تخصصی و بزرگ، معماری آن در اختیار دانشجویان گرامی قرار می دهد. پاورپوینت ارائه شده به تحلیل و بررسی بخش و فضا های مختلف بیمارستان و دسترسی فضا ها، بررسی ریز فضا های بیمارستان می پردازد .

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  •  نام محصول: پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات: 98
  • حجم فایل: 8 مگابایت

قیمت قبلی: 120000 تومان

———————————————————————————————————————————————————————————–

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.