نمونه موردی فرودگاه

پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فرودگاه

پاورپوینت تحلیل فرودگاه مادرید

کد محصول: A32

فرودگاه باراخاس مادرید برنده 6 جایزه بزرگ معماری، از جمله جایزه اروپایی RIBA در سال 2008 و جایزه فرودگاهی RIBA در سال 2005، فرودگاه باراخاس مادرید T4 توسط RSHP یک شاهکار حمل و نقل تاریخی است: ساختاری از عناصر طبیعی صنعتی، پست مدرن و خیره کننده.

پاورپوینت تحلیل فرودگاه مادرید پاورپوینت تحلیل فرودگاه مادرید 

این فرودگاه اولین فرودگاه اسپانیا در زمینه تردد مسافر، حمل و نقل کالا و عملیات و همچنین چهارمین فرودگاه در اروپا و شماره دوازده در سراسر جهان از نظر تعداد مسافران است. این امر آن را به یک چالش واقعی برای RSHP تبدیل کرد، شرکتی که به دلیل پایبندی به اصول خود شناخته شده است، از جمله انعطاف‌پذیری که در فلسفه این شرکت توضیح داده شده است:  «ساختمان‌های امروزی بیشتر شبیه مناظر در حال تکامل هستند تا معابد کلاسیک که در آن‌ها چیزی نمی‌توان اضافه کرد و هیچ چیز نمی‌توان به آن اضافه کرد. حذف شده.”

پاورپوینت تحلیل فرودگاه مادرید پاورپوینت تحلیل فرودگاه مادرید

طراحی پیچیده توسط یک ساختمان اصلی تشکیل شده است که شامل دنباله ای از فضاهای موازی است که توسط یک بلوک خطی از هم جدا شده اند و به نور روز اجازه می دهند تا به اعماق فضای داخلی نفوذ کند. ماهواره همراه بر اساس دو بلوک خطی ساخته شده است، یکی برای کنترل گذرنامه و دیگری حاوی دروازه‌ها.

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات: 36
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فرودگاه مادرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.