نمونه فرودگاهنمونه موردی فرودگاه

پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فرودگاه

پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن

کد محصول: A33

فرودگاه بین المللی داکسینگ پکن که توسط معماران زاها حدید طراحی شده است، یک فرودگاه جدید در منطقه داکسینگ در ۴۶ کیلومتری جنوب مرکز شهر (۲۰ دقیقه با قطار سریع السیر) است. پکن داکسینگ که برای کاهش ازدحام در فرودگاه فعلی پایتخت توسعه یافته است، یک مرکز حمل و نقل بزرگ برای منطقه با سریع ترین رشد تقاضای جهان برای سفرهای بین المللی خواهد بود و به طور کامل در شبکه حمل و نقل در حال گسترش کشور ادغام شده است.

پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن

پکن داکسینگ که در ابتدا به ۴۵ میلیون مسافر در سال خدمات رسانی می کند، تا سال ۲۰۲۵ میزبان ۷۲ میلیون مسافر خواهد بود و برنامه ریزی شده است تا سالانه به ۱۰۰ میلیون مسافر و ۴ میلیون تن بار خدمات رسانی کند. پایانه مسافربری پکن داکسینگ با مساحت ۷۰۰۰۰۰ متر مربع شامل یک مرکز حمل و نقل زمینی ۸۰۰۰۰ متر مربعی است که اتصالات مستقیم به پکن، شبکه ملی راه آهن سریع السیر و خدمات قطار محلی را ارائه می دهد و کاتالیزوری برای توسعه اقتصادی در استان تیانجین و هبی فراهم می کند.

پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن

پکن داکسینگ که اخیراً توسط انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی، کد فرودگاه “PKX” را به خود اختصاص داده است، استاندارد جدیدی را در خدمات حمل‌ونقل هوایی تعیین می‌کند و به جمعیت رو به رشد منطقه در یک پایانه مسافربری فشرده و کارآمد که برای رشد آینده سازگار است، خدمات می‌دهد.

طراحی ترمینال با بازتاب اصول معماری سنتی چین که فضاهای بهم پیوسته را در اطراف یک حیاط مرکزی سازماندهی می کند، همه مسافران را به طور یکپارچه از طریق مناطق خروج، رسیدن یا انتقال مربوطه به سمت حیاط بزرگ در مرکز آن هدایت می کند – فضای ملاقات چند لایه در قلب پایانه.

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات: 50
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه باراخاس مادرید همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فرودگاه داکسینگ پکن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.