نمونه موردی دانشگاه

پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشکده

پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو

کد محصول: A20

مدرسه ی بین المللی اسلو کاری از گروه معماری Jarmund/Vigsnæs AS Architects MNAL ، یک مدرسه ی خصوصی با تقریبا” ۵۰۰ دانشجو از ۵۰ کشور مختلف است که مقاطع گوناگونی، از پیش دبستانی تا دبیرستان را در بر می گیرد. مدرسه، به صورت استفاده ی سنتی از کلاس های درس برای آموزش دانش آموزان استفاده می کند.

پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو

ایده ی اصلی 

  • کشیدگی در محور رودخانه
  • ازاد گذاشتن دید به ان
  • هماهنگی با بستر خود

این پروژه 1st جایزه در معماری رقابت باز در سال 1998. برنده خارج از ساختمان های موجود دارای یک وضعیت حفاظت. معماران بلوک باز به سمت رودخانه نگه داشته، و ترکیب برنامه جدید با منطق از ساختمان های موجود با محیط اطراف در یک دنباله فضایی.

پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو

ساختمان از سه ذون اصلی و به هم پیوسته تشکیل شده است. بخش اول ( قسمت نارنجی رنگ ) به صورت یک سرسرای بزرگ با آتریوم تعریف شده که شامل آزمایشگاه علمی، کتابخانه و “میدان اصلی” است. ورودی اصلی بنا هم به قسمت غربی بنا منتقل شده. بخش دوم ( قسمت آبی رنگ ) یک سرسرای جدا برای دانش آموزان کم سن و سال تر دارد و شامل ۱۰ کلاس آموزشی به همراه اتاق های مدیریتی می شود. فضای اتاق های درسی متغیر است و می تواند بر اساس تعداد دانش آموزان تغییر کند. بخش سوم ( قسمت سبز رنگ ) هم قسمتی برای دروس موسیقایی یو ورزشی است که قسمت هایی از آن در شب هم مورد استفاده قرار می گیرد.

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات: 47
  • حجم فایل:  3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

——————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشگاه اسلو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.