نمونه موردی موزه

پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل موزه داخلی

پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی

کد محصول: A15

موزه موسیقی با مساحت تقریبی ۳۶۵۰ متر وزیر بنایی بیش از ۱۴۰۰مترمربع در سه طبقه در تهران ، تجریش ، خیابان شهید دربندی ( مقصود بیگ سابق )، کوچه نمازی واقع شده است.تاسیس این موزه با مساعدت شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران آغاز و فعالیت آن در قالب موسسه ای غیر دولتی پیش بینی و پس از اتمام امور عمرانی و تهیه بعضی از امکانات ضروری در اختیار سازمان فرهنگی هنری شهرداری قرار گرفت.

پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی

در اساسنامه موزه موسیقی اهدافی در نظر گرفته شده که مهمترین آنها عبارتند از :

  • حفظ و صیانت از میراث موسیقی ملی کشور
  • معرفی آثار و تولیدات متقدین و گذشتگان به نسل امروز و آینده.
  • تکریم و گرامیداشت مشاهیر،استید پیشکسوت عرصه موسیقی و مواردی از این قبیل که جزئیات آن به تفصیل در بخش معرفی فعالیت های مورد ذکر شده است.

پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی

بخش های موزه

موزه موسیقی از بدو تاسیس تا کنون علی رغم مشکلات معمول و با اهتمام هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر و همچنین با کمک های شهرداری تهران از تجهیز و توسعه بازمانده است و خوشبختانه این فعالیت ها چه در زمینه توسعه زیر بنا و امکانات و چه در بخش غنا بخشیدن به گنجینه موزه که شامل افزایش تعداد سازها و اسناد مربوط به موسیقی است ادامه دارد.

در حال حاضر موزه موسیقی شامل بخش هایی مختلفی به شرح زیر است:

سالن نمایش سازها، گنجینه موزه، آرشیو صوتی تصویری، سالن اجرا واستدیوی ضبط موسیقی ( در دست ساخت )، کتابخانه تخصصی ، کارگاه نمایش مراحل ساخت ساز، انبار ویژه نگهداری بهینه سازها، مخزن محصولات مکتوب، کافی شاپ و بخش سمعی و بصری.

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات: 40
  • حجم فایل:  3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

————————————————————————————————————————————————————

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل موزه موسیقی ایرانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.